Mají satanisti vánoční koledy?

24. prosince 2003

Kolikrát si ještě budeme naříkat na obligátní ponožky? Slibuju, že já už nikdy. Letos bych je byl potřeboval, a nic. Štědrý večer by byl jistě čas pro nějaké zásadní sdělení, zvláště že poslední dobou (ehm ehm) nám ten deníček trochu upadá... Ovšem, zatímco aktivity másla se ukolébaly (ha, pouze zdánlivě! to se ví!) až k zimnímu spánku, média nelení a píší o nás na každé druhé (dvou)straně. Jednou Respekt, jindy Týden - teď o nás má psát Miss Internet pro Lidové noviny... Ajta krajta - a to jsme v poslední době nic nepodnikli... Nejprve propagace a potom akce - jsme prostě jen povedený mediální konstrukt. Ale myslím, že na to máme právo: na začátku jsme to dělali přesně naopak.

Dokonce jsme povolali do zbraně a sehnali několik (variabilních, situaci od situace) zástupců pro média. Jejich totožnost v současné době nechceme prozradit, ale pokud budete sledovat články, v nichž se o nás píše, asi vám to dojde ;) V rámci objektivity ale také musím upozornit případné zájemce, že členem másla se nemůže stát jen tak někdo: jsme takové "invite only" sdružení. Ale můžete nám posílat pramínky vlasů, hvězdy na vrbě, diamantové prsteny, drogy nebo peníze. Pište si na kterýkoliv email o podrobnosti. Prognóza budoucího vývoje je kombinací apokalypsy a reklamy na prací prášek, takže není jasné, je-​li na čase osedlat velbloudy a vydat se na ten poslední trek. Zatím můžeme vřele doporučit: books feed your head.

Nakonec musíme vyvrátit několik fám. Nebudeme zakládat freestyle hip-​hopovou skupinu. Není pravda, že jsme chtěli zapalováním domů upozornit na dlouho neřešený problém s byty. O pirátském rádiu jsme uvažovali mockrát, ale naše skromnost nám zatím bránila pustit se do projektů, které přináší slávu a moc v mediální krajině (v takovém měřítku).

Další záznam: Dekadence
Předchozí záznam: Úniknout z šedi reality
Autor: Opravdové
Sbírka: Blog