All your butter are belong to us

7. května 2003

Ano, nastal čas přiznat si drsnou realitu: chtěli jsme změnit svět. Nebo aspoň psát špatnou prózu na pokračování a přinutit lidi k divným věcem - ani jedno se nám moc nepovedlo. Rok másla je za námi. Bohužel to neznamená, že by máslo nic neudělalo: stojí za stále se zhoršujícím psychickým zdravím několika beztak již docela vyšinutých jedinců, kteří (zvláště sejdou-​li se ve větším počtu) mají tendenci opíjet se a pak u toho řvát "máslo bych zrušil", paranoidně rozebírat konspirace ze všech úhlů a ujišťovat se, že nejhorší na bláznech je to, že jsou možná úplně normální!

O sebelítosti ani nemluvě, občas bezdůvodné záchvaty malomyslnosti, jindy pocit omračujícího elitářství a přesvědčení o vlastní nadřazenosti. Apokalyptická očekávání.

Ale... Bylo by to snad bez másla jiné? Společnost pro lepší konec světa je beztak starší - takže co. Snad jen ty reality hacky se nějak nevydařily, ale co není - může být. All your butter are belong to us. Stay tuned. More to come. Buttery division enjoys the ride.

Další záznam: O svobodě
Předchozí záznam: Oddychový čas
Autor: Opravdové
Sbírka: Blog