Cesta psychonauta

27. ledna 2021

Hledáš své pravé já? Rád by sis zaletěl na "áju" do jihoamerických pralesů nebo na "žábu" do mexických pouští, ale jsi uvědomělý, takže nechceš zvyšovat svou uhlíkovou stopu a kazit penězi domorodce? Dáváš přednost lokálním surovinám? Nemáš nazbyt sto litrů a preferuješ low-cost cestování? Přijde ti trapné hrát si na hipíka před indiány a účastnit se profanace jejich svátosti? Přidej se k nám! Vydej se s námi na cestu psychonauta! Poznej moudrost svých předků!

Letos poprvé (ne)organizujeme unikátní výpravu za šamany a jejich medicínou do českých luhů a hájů. Tato jedinečná cesta kombinuje tajné učení našich předků s nejnovějšími vědeckými poznatky, všímavostí, zážitkovou turistikou a transpersonální psychologií. Tento unikátní systém není tedy pouze o práci na sobě samém, ale jde také o úžasný cestovatelský zážitek. Poznáte Česko tak, jak jste ho ještě nikdy neviděli, projdete fyzickou i duchovní transformací, stanete se tím, čím doopravdy chcete být, a vydáte se směrem k moudrému, spokojenému a soucitnému životu. A ještě dlouho na ten úžasný zážitek budete vzpomínat a vyprávět o něm svým přátelům.

Během sedmi dnů projdeme třemi muchomůrkovými rituály v lese a několika ceremoniemi s kouzelnými houbičkami v horách. Zúčastníme se tradičního obřadu v 7000 let staré konopné potní chýši postavené druidy přímo k tomuto účelu. Navštívíme posvátná energetická místa, skály, rybníky, vyhaslé sopky, divukrásné potoky v lese i tajemné menhiry v kopcích. Pod vedením zkušené čarodějky nasbíráme kouzelné byliny, prolétneme se na košťatech, sáhneme si až na dno svého bytí a staneme se sami sebou. Zahulíme si, zhoubujeme se, uděláme si oheň v jeskyni a vykoupeme se nazí při měsíčku v tůňce. Podojíme skutečnou krávu a v máselnici stlučeme tradičním způsobem své vlastní máslo. "Te posvěceny věce přece pomáhajó!" A samozřejmě také okusíme frgály a slivovici společně s opravdovými vesničany.

A úplně nejlepší na tom je, že tato úžasná týdenní výprava za rostlinkami a houbičkami do lesů a hor stojí pouhých 7x777 Kč (tedy krásných magických 777 korun za den)! Proč je to tak levné? Protože pravá spiritualita je (skoro) zadarmo! Do Amazonie stejně lítají jenom snobi či pozéři a nám ostatním otravují vzduch a dusí děti. Buďte jiní než oni!

Chodit budeme hlavně pěšky, jen občas využijeme vlak. Spacák, koště, slivovici, vodu, hulení a jídlo na 3 dny si vezměte vlastní (pouze takové, které je vhodné pro duchovní práci), zbývající 4 dny bude půst a hledání hub. Putování s dary matky přírody vám pomůže vystoupit ze své komfortní zóny a dostat se za hranice vašich dosavadních zkušeností. To je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak v několika jednoduchých krocích najít sám sebe a poznat své já, ty, on, ona i ono. Kdybyste to přehnali a své já ztratili, nebo naopak našli nové já a nebyli s ním úplně spokojeni, zavoláme vám záchranku a doporučíme zkušeného psychoterapeuta, který vám ho zdarma vymění krásně zintegruje, abyste ho mohli i nadále seberozvíjet až do naprostého samozvnitřnění.

Jak pravil velký myslitel a věrozvěst transpersonální psychologie Stanislav Grof: "Když se hroutí společnost, probouzí se nevědomí." Nebuď jedním z nevědomých! Probuď se a poznej moc svého vědomí!

Jestli chceš vědět víc, napiš nám a my ti neodpovíme. Nebo ano? To už záleží jenom na tvém pravém já!

Předchozí záznam: Duchovní transformace
Autor: Pochopit